HAKKIMIZDA

Fikirlerimiz ile yenilenin.

TİEM Design

bünyesindeki tasarım ekibi ile mimari ve endüstriyel tasarımı birleştirerek, müşterilerinin taleplerini butik olarak tasarlayıp, en yüksek kalitede üreterek uygulamaktatır. Amacımız, müşterilerimizin isteklerini, sektördeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile birleştirerek farklı, dikkat çekici ve işlevsel projeler oluşturmaktır.
Nesilden nesile aktarılan, uzun soluklu bir marka olmak TİEM Design'nın kuruluş amacıdır.

YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA SAYISIZ FUAR VE ORGANİZASYON

Nasıl Yaparız?

Markamızla ve yaptığımız her işle gurur duyarız...

TİEM Design markası ile müşterimize sunulan her hizmetin bizi temsil ettiğini ve müşterimizin beklentisini karşılaması gerektiğini biliriz. Ayrıca müşterilerimiz için zamanın değerini bilir ve her aşamada mümkün olan en hızlı hizmeti verecek şekilde planlama yaparız. Güler yüzlü,kaliteli ve hızlı hizmet veririz. Bu nedenle yaptığımız her işin ve her ürünümüzün altına gururla imzamızı atacak şekilde çalışırız.

Yaptığımız tasarımlarda sürekli yenilik ve değişim için çalışırız...

Çağımızdaki değişim hızının ve bunun günümüz insanının günlük yaşamına etkilerinin farkındayız. Bu nedenle tasarımlarımızın müşterilerimize sunulmasında her zaman yeni ve farklı bakış açılarını ararız.

Takım olarak sürekli daha iyisi için çalışırız...

Üretimden ürün teslimatına kadar TİEM Design çatısı altında çalışan herkes takımımızın üyesidir. En iyi sonucu elde etmek için her zaman birlikte çalışır ve güçlerimizi birleştiririz.

Müşterilerimizle, birbirimizle ve tedarikçilerimizle dürüst, saygılı, içten ve uzun soluklu ilişkiler kurarız...

Nesilden nesile aktarılan uzun soluklu bir marka olmak TİEM Design ’nın kuruluş amacıdır.

Tiem Stand Tasarım İç Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti

Bünyesindeki tasarım ekibi ile mimari ve endüstriyel tasarımı birleştirerek, müşterilerinin taleplerini butik olarak tasarlayıp, en yüksek kalitede üreterek uygulamaktatır.

Sosyal Medya

© 2015 - Tüm hakları TİEM Design'a aittir.